مشاوره رایگان و تخصصی با کلینیک دکتر مهدی شمشیر : 09190606747 - 33474004 - 26311864 
خدمات زیبایی

ارتودنسی

برای صاف کردن دندان‌ها که به آن درمان ارتودنسی هم گفته می‌شود، دندان‌ها در همان قوسی که در کنار هم قرار گرفته‌اند، با استفاده از بریس جابجا شده و صاف‌تر می‌شوند. برای صاف کردن و ردیف کردن دندان‌ ها چندین روش وجود دارد. ما در کلینیک دندانپزشکی دکتـــــرشمــــشــــیر از بهترین بریس‌های موجود در بازار از جمله  Quick Straight Teeth ،Six Month Smiles، ردیف کننده‌هایInman، اینویزالاین، ردیف کننده‌های شفاف و اینکوگنیتو استفاده می‌کنیم.

ایمپلنت یا کاشت دندان

ایمپلنت پایه ای است از جنس تیــتــانیوم خالص هستند که درون استــخوان فک گذاشته می شود و به عنوان ریشه دندان جهت نگهداری روکش هایی که جایگزین تاج دندان می شوند استفاده می شوند.

بلیچینگ - سفیدکردن دندان

بلیچینگ یا سفید کردن دندان میتواند روشی مؤثر برای اصلاح طرح لبخند و روشن شدن رنگ طبیعی دندان ها بدون برداشتن سطحی از دندان، باشد. این روش نمیتواند تغییر رنگ کاملی ایجاد کند، اما رنگ دندان ها را روشن تر میکند.

بریج و روکشهای زیبایی دند ان

از میان گزینه های زیادی که برای ترمیم دندان وجود دارد، ما از روش روکش و بریج که معمولا برای محافظت از دندان های آسیب دیده و جلوگیری از خرابی بیشتر دندان مناسب است استفاده می کنیم. علاوه بر آن، برای آماده سازی شرایط جهت انجام روشهای مذکور، دندانهای خراب  و مواد پرکردنی قدیمی را از دهان شما خارج میکنیم.

رفع فاصله بین دندان‌ها

فاصله بین دندان‌ها می‌تواند جذاب و یا یک مشکل واقعی باشد. وجود چنین فاصله‌ای بخصوص درجایی که باعث جلب‌توجه می‌شود، می‌تواند باعث نارضایتی شما شود، بخصوص زمانی که لبخند می‌زنید. اگر فاصله بین دندان‌ ها بیش‌ازحد زیاد باشد، می‌تواند تراز دندان‌های شما را برهم بزند. این موضوع می‌تواند در دندان‌های شما اختلال ایجاد کرده، باعث درد شود و یا جویدن غذا را با مشکل مواجه کند.

جرمگیری و بروساژ دندان ها

جرم گیری دندان شامل جدا کردن پلاک (لایه ی نرم و چسبناک آلوده به باکتری) و جرم می باشد که در طول زمان بر روی دندان ایجاد شده است.  دندان های شما دائما در معرض بزاق دهان قرار دارد. این بزاق حاوی کلسیم و سایر مواد می باشد که به تقویت و حفاظت دندان ها کمک می کند. هرچند این مواد برای دندان ها مفید است، اما باعث ایجاد لایه ای از کلسیم روی دندان می شود.

اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان

اگر خصوصیتی در لبخندتان در مورد زیبایی دندان وجود دارد که اجازه لبخند زدن و خندیدن آزادانه را از شما سلب می‌کند، بدون لحظه‌ای درنگ با ما تماس بگیرید تا از خدمات اصلاح طرح لبخند و زیبایی دندان، درمان‌هایی مانند سفید کردن دندان، روکش و ایمپلنت‌های دندان، برخوردار شوید.

لمینیت

لامینیت یا لمینیت به معنی پوشش دادن یک سطح صاف با مواد رزینی، سرامیکی، پلاستیکی و یا هر ماده مستحکمی است که بتوان به کمک آن از دندان محافظت کرد. لمینیت روکش است اما نه روکشی که تنها وجه بیرونی دندان را می پوشاند. مانند ناخن مصنوعی که روی سطح ناخن را پوشانده و جنبه زیبایی دارد.

پروتز دندان

منظور از اصطلاح پروتز دندان، دندان مصنوعی یا تعویض دندان است. این پروتزها انواع مختلفی دارند، از روکش های ساده ای که برای کمک به ترمیم یک دندان استفاده می شود تا پروتزهای کامل دندان که برای جایگزینی یک دندان بکار برده می شوند و عموما دندان مصنوعی نامیده می شوند، پروتز دندان متحرک و ثابت بنا به دلایل زیبایی و پزشکی توسط دندان پزشک مورد استفاده قرار می گیرد.
اطلاعات تماس
از طرق زیر می توانید با ما در تماس باشید:
شماره تماس با کلینک دندانپزشکی دکتر شمشیر برای تعیین وقتشماره مطب 33474004-021
مشاوره رایگان با کلنیک دندانپزشکی دکتر شمشیر021-3386321109190606747 - 26311864
آدرس ایمیل کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر info@dr-shamshir.com
مشاهده آدرس و نقشه گوگل مطب 
درباره ما

کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر با کادری مجرب، خود را متعهد به ارائه بهترین مراقبت های بهداشت دهان و دندان به بیماران می داند. تیم کلینیک دکتر شمشیر متشکل از اندودنتیست ها و پریودنتیست ها، دندانپزشکان عمومی، کاردان های بهداشت دهان، پریودنتیست های فک و صورت و جراحان دهان و فک و صورت است.