مشاوره رایگان و تخصصی با کلینیک دکتر مهدی شمشیر : 09194968569 - 33474004 
مراقبتهاي پس ازدرمان

مراقبتهاي پس ازدرمان

چهارشنبه , ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ ۱۶:۴۰
مراقبتهای بعد از  بلیچینگ
قبل از پرداختن به موارد مربوط به مراقبتهای بعد از بلیچینگ پیشنهاد میکنیم مطلب " بلیچینگ – سفید کردن دندان" را مطالعه کنید تا با این روش اصلاح لبخند و درمان مشکلات دهان و دندان بیشتر آشنا شوید.
تعداد بازدید : ۹۴۵
چهارشنبه , ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ ۱۳:۰۳
مراقبتهای پس از کشیدن دندان هر چه بیماران بیشتر درباره ی آنچه در طول کشیدن دندان رخ می دهد مطلع باشند، به آن ها کمک می کند تا آرامش و همکاری بیشتری داشته باشند و احتمال اینکه از راهنمایی های دندانپزشک خود پس از پایان کار پیروی کنند بیشتر می شود.
تعداد بازدید : ۵۲۲
شنبه , ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۲۱:۱۳
مراقبتهای لازم پس از انجام ایمپلنت دندان از اینكه شما از ایمپلنت (مناسب ترین روش جایگزینی دندانهای از دست رفته) بهره مند شده اید بشما تبریك می گوئیم. برای بهره گیری كاملتر از نتایح درمانی خود و آشنایی با مراقبتهای پس از انجام ایمپلنت دندان به نكات زیر توجه فرمائید.
تعداد بازدید : ۳۴۶
شنبه , ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۲۰:۴۱
مراقبت های پزشکی پس  از درمان بیماری های لثه
اطلاعات ذیل بمنظور کمک به پاسخ دهی به بسیاری سوالاتی است که ممکن است شما در زمینهی مراقبتهای پس از درمان بیماری های لثه داشته باشید.
تعداد بازدید : ۲۲۹
اطلاعات تماس
از طرق زیر می توانید با ما در تماس باشید:
شماره تماس با کلینک دندانپزشکی دکتر شمشیر برای تعیین وقتشماره مطب 33474004-021
مشاوره رایگان با کلنیک دندانپزشکی دکتر شمشیر021-33863211 - 09194968569
آدرس ایمیل کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر info@dr-shamshir.com
مشاهده آدرس و نقشه گوگل مطب 
درباره ما

کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر با کادری مجرب، خود را متعهد به ارائه بهترین مراقبت های بهداشت دهان و دندان به بیماران می داند. تیم کلینیک دکتر شمشیر متشکل از اندودنتیست ها و پریودنتیست ها، دندانپزشکان عمومی، کاردان های بهداشت دهان، پریودنتیست های فک و صورت و جراحان دهان و فک و صورت است.