کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر شمشیر

کلینیک دندانپزشکی دکتر شمشیر با کادری مجرب، خود را متعهد به ارائه بهترین مراقبت های بهداشت دهان و دندان به بیماران می داند. تیم کلینیک دکتر شمشیر متشکل از اندودنتیست ها و پریودنتیست ها، دندانپزشکان عمومی، کاردان های بهداشت دهان، پریودنتیست های فک و صورت و جراحان دهان و فک و صورت است. تیم ما قادر است تمام مشکلات دهان، دندان، و فک را از یک پوسیدگی ساده گرفته تا عیوب پیچیده و مشکلات مادرزادی برطرف نماید.

کلیکنیک دندانپزشکی دکتر شمشیر از روش های جدید مانند لیزر درمانی استفاده کرده و در این روش دمان ازیک لیزر مخصوص استفاده میشود.

شما می توایند جهت درخواست نوبت با شماره  ۳۳۴۷۴۰۰۴۰۲۱ تماس بگیرید.

شعار ما:
تخصصی ترین درمان ها در محیطی آرام و متفاوت
کلینیک دکتر شمشیر در زمینه بیماری های دهان و دندان بزرگسالان و کودکان خدمات تخصصی زیر را به بیماران عزیز ارائه می دهند:
خدمات ترمیمی
اندو یا عصب کشی
پرکردن
خدمات زیبایی ایمپلنت
لمینیت
ارتودنسی
بلیچینگ
اصلاح طرح لبخند
جرمگیری و بروساژ
خدمات جراحی
جراحی لثه با لیزر
جراحی فک و صورت
دندانپزشکی کودکان
شیار بندی
فلوراید تراپی
پالیوتومی
کشیدن دندان شیری

چک آپ و رسیدگی به سلامت دهان و دندان کودکانتان تا آنجا حائز اهمیت است که توصیه می شود از سن یک سالگی آغاز شود. کودک می بایست پس از رشد اولین دندان های شیری برای معاینه نزد دکتر دندانپزشک برده شود. همچنین والدین می بایست توجه ویژه ای به تغدیه کودک خوردن پستانک و مصرف قطره آهن داشته باشند.

هدف ما ارائه تمامی خدمات تخصصی مربوط به دهان و دندان از چک آپ گرفته تا جراحی های پیچیده به بیماران است. در این خصوص رضایت صد در صدی شما عزیزان از نحوه خدمت رسانی، اطلاع رسانی، ارائه آموزش های لازم جهت انجام صحیح مراقبت های پس از درمان دغدغه اصلی تمامی کادر درمانی و اداری کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر شمشیر است.